Niedziela, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 2909
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Jego nauka wciąż żywa – zapraszamy do udziału w konkursie

Piątek, 11 października 2019, 7:36
Aktualizacja: Sobota, 12 października 2019, 8:56
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Jego nauka wciąż żywa – zapraszamy do udziału w konkursie
Fot. użyczone
Inspirujemy młode pokolenie do sięgnięcia po skarbnicę cytatów i myśli Św. Jana Pawła II poprzez konkurs plastyczny na temat "Siła i nieśmiertelność nauczania Św. Jana Pawła II". Organizatorem konkursu jest Specjalny Ośrodek Szkolno– Wychowawczy w Nowym Siodle.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych klas V-VIII. Mogą oni pochylić się nad nauczaniem świętego Jana Pawła II i przedstawić w sposób artystyczny swoją interpretację. Organizatorzy pragną konkurs ten uczynić darem wdzięczności za osobę Św. Jana Pawła II z okazji zbliżającej się setnej rocznicy jego urodzin. Przedsięwzięcie to otrzymało aprobatę i błogosławieństwo biskupa Diecezji Świdnickiej - bpa Ignacego Deca oraz Starosty Powiatu Wałbrzyskiego Krzysztofa Kwiatkowskiego, którzy objęli konkurs honorowym patronatem.

Czas zgłaszania prac do konkursu mija 8 listopada. Zostało więc jeszcze sporo czasu, aby sięgnąć po teksty św. Jana Pawła II. Warto do tego zachęcać nie tylko uczniów, ale również dorosłych, gdyż jak twierdzą organizatorzy konkursu, to nauczanie ma siłę i nieśmiertelność. Prace plastyczne młodzież może przesyłać na adres organizatora: Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy Nowe Siodło 73, 58-350 Mieroszów.
Dokładny regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej Ośrodka: www.soszwns.edu.pl

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

Twoja reakcja na artykuł?

3
33%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
6
67%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group