Piątek, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 1986
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jeśli pragniesz być gwiazdą

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 6 października 2009, 19:15
Aktualizacja: 19:15
Autor: red.
Lubisz śpiewać i tańczyć? Interesujesz się muzyką? Zastanawiasz się, czym jest rock, pop, disco? Tylko teraz możesz spełnić swoje marzenia! Zostań gwiazdą i wystąp w teledysku! Kinder Niespodzianka z serią Happy Hippo wspiera muzyczne talenty dzieci.

Casting do Happy Hippo Talent Show ,,Gwiazdą Pragnę Być” już 19 października w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury (Biały Kamień, ul. Andersa 185, Wałbrzych). Spotykamy się w godz. od 15.00 do 18.00.

Happy Hippo Talent Show ,,Gwiazdą Pragnę Być” promuje uzdolnione muzycznie dzieci w wieku 3-10 lat. Wszystkie dzieci, które wezmą udział w przesłuchaniach i zaśpiewają jeden z trzech happy hitów mają szansę wystąpić w teledysku. Szukamy dwóch dziewczynek i dwóch chłopców.

Szczęśliwa czwórka zostanie przeszkolona w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Warszawie i wspólnie z profesjonalistami przygotuje się do nagrania trzech teledysków z hitami HHTS. Wielki finał Happy Hippo Talent Show ,,Gwiazdą Pragnę Być” i prezentacja trzech teledysków z udziałem zwycięzców już 5 grudnia 2009 w Złotych Tarasach w Warszawie. Teledyski będą emitowane w Mini Mini. Zwycięzcy castingów otrzymają również roczne stypendia na opłacenie zajęć dodatkowych wspierających rozwój talentów muzycznych.

Chcesz zgłosić swoje dziecko do castingu?
Wejdź na stronę www.gwiazdapragnebyc.pl, wybierz jedną z trzech piosenek i przyjdź 19 października do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group