Poniedziałek, 27 marca
Imieniny: Jana, Lidii
Czytających: 3291
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Mieroszów: Jubileusze małżeńskie

Sobota, 24 kwietnia 2021, 9:51
Autor: red
REGION, Mieroszów: Jubileusze małżeńskie
Fot. Tomasz Tracewski/Gmina Mieroszów
Rocznica ślubu to piękne święto, które przypieczętowuje spędzone u boku bliskiej osoby wspaniałe lata.

Dzielenie razem życia to niełatwa sztuka, która często wymaga pójścia na kompromis. W rzeczywistości niewielu przypada w udziale świętowanie takiego jubileuszu jakim jest 50, a w przypadku mieroszowskich Jubilatów 51 rocznica ślubu.

W 1970 roku Państwo CZERKIEWSCY z Gminy Mieroszów zawarli związek małżeński. W ubiegłym roku Jubilaci obchodzili jedną z najważniejszych rocznic w życiu. Z uwagi na panujące warunki pandemiczne jubileusz odbył się w tym roku.

51 lat temu w 1970 roku Państwo KAZIMIERA I KRYSTIAN CZERKIEWSCY, zawarli związek małżeński w nadziei, że będą dzielić życie razem dobre i złe, wspierając się wzajemnie w chwilach ciężkich i ciesząc się wspólną radością. Przyrzeczenia tego Jubilaci dotrzymali mimo wielu złożonych zdarzeń losowych.

Burmistrz Mieroszowa Andrzej Lipiński miał przyjemność i zaszczyt złożyć Jubilatom gratulacje z okazji 50. rocznicy ślubu oraz odznaczyć medalami za długoletnie pożycie małżeńskie nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
- Składamy Państwu życzenia kolejnych, pięknych dni i lat spędzonych w atmosferze spokoju, zdrowia, szczęścia rodzinnego i wzajemnego zrozumienia, które staną się filarem wielu, przywoływanych później wspomnień. Za organizację spotkań szczególne podziękowania dla Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Mieroszowie Pani Kamili Pełki - mówi burmistrz.

Zdjęcia: Tomasz Tracewski
(maseczki zdjęto tylko na potrzeby zdjęcia)

Twoja reakcja na artykuł?

6
55%
Cieszy
1
9%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
9%
Smuci
0
0%
Złości
3
27%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group