Piątek, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 2697
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jubileuszowy 20. Zlot Zabytkowych Mercedesów

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 14 września 2012, 12:20
Aktualizacja: Sobota, 15 września 2012, 7:54
Autor: opr.red.
Fot. PAW
Dzisiaj w Zamku Książ goszczono uczestników 20.Jubileuszowego Zlotu MB8/8.Kultowe Mercedesy– Benz można było obejrzeć w godzinach 10.00–12.00.Zapraszamy na fotorelację.

Dziś w Wałbrzychu gościliśmy miłośników Mercedesów. Przyjechali do nas właściciele tych niezwykłych pojazdów z całego kraju.
- To wyjatkowe pojazdy. Od lat jestem zakochanyw Mercedesach i nigdy nie kupuję samochodów innje amrki - mówi Grzegorz Bączek.

Organizatorom 20. Jubileuszowego Zlotu Zabytkowych Mercedesów zależało głównie na tym, by pokazać gościom odwiedzającym Zamek Książ, a takze mieszkańcom Wałbrzycha i okolicznych miejscowości, jak pięknymi samochodami są Mercedesy.
- Chodzi o to, by pamięć po tych samochodach nie zaginęła - mówi Bartosz Idzikowski, prezes Stowarzyszenia MB/8 Club Poland. - Są tutaj miłośnicy Mercedesów z Górnego Śląska, Dolnego Śląska, ale również i z Pomorza.

Widząc ciekawość turystów można śmiało stwierdzić, że organizatorom udało się cel osiągnąć.
- Przyjechaliśmy tutaj z rodziną z Wrocławia, by zwiedzić Zamek Książ i przy okazji natrafiliśmy na wyjątkową wystawę starych Mercedesów - mówi Justyna Płocharska.

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group