Czytających: 9602

Wałbrzych: Juniorzy Górnika starli się z Olimpią

Środa, 24 lutego 2016, 10:25
Aktualizacja: Czwartek, 25 lutego 2016, 13:07
W meczu kontrolnym rozegranym w Wałbrzychu, juniorzy Górnika musieli uznać wyższość Olimpii Kamienna Góra, z którą przegrali 1–4.

Kamiennogórzanie wyszli na prowadzenie w 21. Mincie po golu Sochackiego. Wyrównał Woźniak, a wynik do przerwy na 2-1 dla Olimpii ustalił Grzesiak. W drugiej połowie gole dla gości zdobyli Hadała i Buda. Najlepsze okazje dla miejscowych zmarnowali Woźniak i Sobiesierski.

Górnik: Łobodziński – Dec, Rojek, Kozak, Otok – Długokęcki, Sobiesierski, Bogacz, Mordasiewicz – Woźniak, F. Brzeziński/Sudor, Kokoszka, Ręczkowski, Młodziński, Błaszczyk, R. Brzeziński.

Olimpia: D. Powiertowski – Zasada, Kraszewski, zawodnik testowany, Siwak – Hadała, Kwaśniewski, Krzysztofek, Sochacki – Gwiżdż, P. Powiertowski/Buda, Grzesiak, Rosłan.