Czytających: 3925

Wałbrzych: Juniorzy młodsi Górnika gorsi od Academy

Środa, 1 października 2014, 11:16
Aktualizacja: 11:17
Podopieczni Roberta Bubnowicza ulegli na własnym boisku FC Academy Wrocław 1–2 w kolejnym meczu Dolnośląskiej Ligi Juniorów Młodszych w piłce nożnej.

Wałbrzyszanie radzą sobie w tym sezonie w kratkę i dobre mecze przeplatają mniej udanymi. Tym razem ich rywalem była solidna ekipa Academy Wrocław. Do przerwy było bezbramkowo, ale w drugiej połowie kibice zobaczyli trzy gole. Goście prowadzili, ale Bogacz doprowadził do wyrównania. Ostatnie słowo jednak należało do przyjezdnych i na kilka minut przed końcowym gwizdkiem, wrocławianie zapewnili sobie wygraną.

Górnik Wałbrzych - FC Academy Wrocław 1:2 (0:0)

Górnik: Daniel Adamczyk - Kamil Popek, Damian Kozak, Konrad Piechaczek, Jonatan Lewandrowski - Oskar Winiarski, Damian Bogacz, Oliwier Długokęcki (79’ Krystian Lis), Patryk Ciepielewski (56’ Jan Jakacki), Bartosz Sobierski (56’ Mikołaj Machura) - Patryk Zając.