Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 4901
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Bogusżów-Gorce: Juniorzy Szczytu liderem

Sobota, 21 grudnia 2013, 11:55
Aktualizacja: 11:56
Autor: PAW
Bogusżów-Gorce: Juniorzy Szczytu liderem
Fot. PAW
Największą niespodzianką w Lidze Okręgowej Juniorów jest postawa piłkarzy Szczytu Boguszów. Zespół, który nie był wymieniany w roli faworyta, przewodzi tabeli po rundzie jesiennej z przewagą 5 punktów nad kolejną ekipą.

Zawodnicy Szczytu w 16 meczach zdobyli 39 punktów, na co złożyło się 12 zwycięstw, 3 remisy i zaledwie 1 porażka w starciu z Bielawianką.

Przed sezonem nastąpiła w klubie zmiana na stanowisku trenera. Arkadiusza Nowomiejskiego zastąpił Kamil Jasiński. Do zmian doszło również w składzie zespołu, bowiem wiek juniora ukończyli Adam Cieszkowski i Kazimierz Rudzki, a klub rozstał się z Mariuszem Kurnytą i Damianem Kozakiem, Szymonem Dorszem i Sebastianem Dymińskim. Nowi w zespole to Bartek Budnik, Kamil Bogusławski, Allan Bieniecki i Kamil Łazowski, którzy postanowili wznowić treningi oraz byli gracze Górnika Gorce - Kamil Kuna, Artur Kałużny, Paweł Kowalczyk i Emil Antecki.

Szczyt nie należy do zespołów, które imponowały skutecznością. Gole dla Boguszowa – łącznie 30 – zdobywali: 6 - Damian Lic i Kamil Kuna, 3 - Martin Szczeklik, 2 - Dominik Gryka, Emil Antecki i Bartek Rafalski, 1 - Kamil Bogusławski, Bartek Mazurek, Mateusz Sobies, Bartek Budnik oraz Jakub Murawiecki, plus jeden gol samobójczy i 3 gole za walkower.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group