Sobota, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 3683
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Kajetanowicz i Baran z LOTOS Rally Team wygrywają 1 dzień Rajdu Świdnickiego

Niedziela, 14 kwietnia 2013, 9:20
Autor: opr.red.
Region: Kajetanowicz i Baran z LOTOS Rally Team wygrywają 1 dzień Rajdu Świdnickiego
Fot. użyczone
Po świetnej jeździe wczorajszego dnia załoga LOTOS Rally Team – zdobywa komplet punktów za I etap Rajdu Świdnickiego. Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran całą sobotę utrzymywali niesamowicie wysokie tempo i po 8 rozegranych odcinkach specjalnych są liderami klasyfikacji generalnej inauguracyjnej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Licznie zgromadzeni na trasie rajdu kibice intensywnie dopingowali rajdowców nawet mimo dość zmiennej aury, wielu z nich można było również zobaczyć w strefie serwisowej i pozujących do wspólnych zdjęć.

- Jedzie się fajnie, bo jest trudno, a o to chodzi w rajdach - nie przyjechaliśmy tu, żeby odpoczywać. Mamy fantastycznie zestrojony samochód, a ma to tutaj szczególne znaczenie, zwłaszcza, że w zróżnicowanych warunkach trzeba zmieniać setup auta na każdy odcinek. Komplet 15 punktów cieszy, ale najważniejsze jest to że jesteśmy na mecie 1 etapu. Nie oszczędzaliśmy ani siebie, ani auta i jutro także nie mamy takiego zamiaru. Chłopaki dziś mocno cisnęli, a zacięta rywalizacja wyzwala emocje, wymusza podejmowanie jeszcze większego ryzyka i naprawdę kocham takie chwile - powiedział wczoraj Kajetan Kajetanowicz

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group