Środa, 14 kwietnia
Imieniny: Justyny, Waleriana
Czytających: 3157
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kandydatka ma pretensje

Wtorek, 2 listopada 2010, 19:04
Aktualizacja: 19:05
Autor: red
Wałbrzych: Kandydatka ma pretensje
Bogusława Czupryn
Fot. użyczone
Bogusława Czupryn, kandydatka na stanowisko Prezydenta Wałbrzycha, wystosowała oficjalne pismo, w którym zarzuca Prezydentowi Piotrowi Kruczkowskiemu nierówne traktowanie kontrkandydatów.

Oto treść oświadczenia:

Panie Prezydencie,
zwracam się do Pana jako kandydatka na Prezydenta Miasta Wałbrzycha z zapytaniem, jakimi zasadami kierował się Pan wydając Panu Patrykowi Wildowi zgodę na udostępnienie siedziby lokalu Rady Wspólnoty Samorządowej w Sobięcinie na prowadzenie kampanii wyborczej z mieszkańcami okręgu wyborczego nr 3, gdy zwracałam się do Pana w tej samej sprawie to takiej zgody nie otrzymałam?

Jako kobieta - kandydatka jak mam to rozumieć? Czy jest to nierówne traktowanie kandydatów?

Fakty:
W dniu 30 października (sobota) br. o godz. 18:00 kandydaci do Rady Miejskiej Wałbrzycha i bezpartyjny Komitet Wyborczy Nowoczesny Wałbrzych zorganizowali spotkanie z mieszkańcami okręgu wyborczego nr 3 - Sobięcin, Biały Kamień, Konradów, Gaj.

W spotkaniu wziął udział kandydat na Prezydenta Miasta Wałbrzycha Patryk Wild, który prowadząc kampanię wyborczą przedstawił pomysły i założenia Komitetu Nowoczesny Wałbrzych dotyczące mieszkańców dzielnic z okręgu nr 3 jak i całego Wałbrzycha.

Spotkanie Pana Patryka Wilda odbyło się w siedzibie Rady Wspólnoty Samorządowej w Sobięcinie, ul. 1 Maja 112, która jest jednostką
pomocniczą Gminy Wałbrzych.

Z poważaniem
Bogusława Czupryn

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group