Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 4900
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Karnawał z Victorią i Jose Torresem!

Czwartek, 20 lutego 2014, 12:15
Aktualizacja: 22:36
Autor: opr.red.
Wałbrzych: Karnawał z Victorią i Jose Torresem!
Fot. użyczone
Przyjdź do Victorii w dniach 22 i 23 lutego i pożegnaj karnawał razem z nami! Energetycznie, w kolorach tęczy, przy rytmach kubańskiej muzyki, tańca i egzotyki. Tak zapowiada się niezwykły weekendowy event, którego głównym punktem, będzie koncert znanego muzyka z Kuby wraz z zespołem – Jose Torres & Havana Dreams.

W szeregach zespołu występuje wiele wspaniałych muzyków pochodzących z Kuby i Polski. Podobne składy i brzmienia można posłuchać na ulicach Hawany gdzie oczarowują wszystkich odwiedzających wyspę. Muzyka, która ma w sobie wiele emocji – radość i energetyka połączona z nostalgią. Jak przystało podczas karnawału rodem z Rio de Janeiro czy Havany, nie zabraknie pięknych, wystylizowanych modelek, prezentujących egzotyczną modę.

Ponadto barmani i mistrzowie kuchni będą serwować klientom galerii tradycyjne drinki i potrawy. Tylko w tych dniach skosztujemy rozgrzewających potraw oraz kilku odsłon drinków Mojito, który jest znakiem rozpoznawczym Kuby. Za sprawą starych samochodów, które będą częścią scenografii, powrócimy daleko w lata kubańskiej dyktatury Fidela Castro. A dla tych, którzy chcą powrócić nieco pamięcią do historii Kuby, przygotowaliśmy quiz z nagrodami. Kubański rum i cygara – to nagrody dla wszystkich tych, którzy odpowiedzą na kilka pytań, związanych z tradycją wyspy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group