Czytających: 5004

Wałbrzych: Kastelazo i Orły Górskiego zwycięskie

Czwartek, 9 lipca 2009, 9:31
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lipca 2009, 10:30
Kastelazo w kategorii najstarszych oraz Orły Górskiego w kategorii 14–16–latków wygrały kolejne turnieje zorganizowane przy Publicznym Gimnazjum nr 7 na Podzamczu. Podczas dwóch dni zmagań piłkarskich udział w zawodach wzięło blisko 200 chłopców.

We wtorkowym turnieju piłki nożnej chłopców w wieku od 14 do 16 lat udział wzięło 133 chłopców. W finale spotkały się Orły Górskiego oraz Etylowcy. Wygrali Ci drudzy dzięki czemu przesunęli się na 3 miejsce w klasyfikacji generalnej. W środę natomiast do zawodów przystąpiło 65 osób. W grupie finałowej spotkały się Górnik Nowe Miasto, Palermo i Kastelazo. Zwyciężył zespół nr trzy. Palermo zajęło pozycję drugą, a Górnicy znaleźli się na miejscu trzecim.