Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 3801
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kilkaset porcji narkotyków w mieszkaniu przy ulicy Wrocławskiej

Poniedziałek, 27 grudnia 2010, 19:11
Aktualizacja: 19:12
Autor: red
Wałbrzyscy policjanci zatrzymali 23–letniego mężczyznę, przy którym zabezpieczyli 6 porcji amfetaminy oraz 22–latka, u którego funkcjonariusze znaleźli znaczne ilości marihuany i amfetaminy. Obaj zatrzymani trafili do policyjnego aresztu.

Wałbrzyscy „kryminalni” ustalili i zatrzymali w mieszkaniu przy ulicy Wrocławskiej 23-letniego mężczyznę, u którego zabezpieczyli 6 porcji amfetaminy. W tym samym mieszkaniu zatrzymali również 22-latka, który wynajmował pokój u kolegi. Podczas przeszukania pomieszczeń, funkcjonariusze natrafili na ponad 250 „działek” marihuany oraz 210 porcji amfetaminy. Wraz z narkotykami śledczy zabezpieczyli wagi elektroniczne do porcjowania jak i gotówkę w kwocie blisko 3,5 tys. złotych.

Obaj mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów. Posiadacz większej ilości nielegalnych środków wyjaśnił, że narkotyki te zakupił na terenie Republiki Czech i przywiózł je do kraju. Wyjaśnił też, że za wynajem pokoju płacił 23-latkowi narkotykami.

Za posiadanie niewielkiej ilości narkotyków 23-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast 22-latkowi za przywóz do kraju oraz handel grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group