Poniedziałek, 2 sierpnia
Imieniny: Gustawa, Kariny, Marii
Czytających: 4334
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kino Książ

Piątek, 17 kwietnia 2020, 7:32
Aktualizacja: Sobota, 18 kwietnia 2020, 9:03
Autor: JAZ
Wałbrzych: Kino Książ
Fot. użyczone
Zamek Książ jest najważniejszą atrakcją turystyczną naszego miasta i regionu. Na jego terenie często odbywają się różne spotkania autorskie, organizowane są gale, festiwale czy różnego rodzaju wydarzenia o charakterze kulturalno–historycznym. Tym razem opiekunowie obiektu pochwalili się zakończeniem kolejnej inwestycji.

- Na wiosnę planowaliśmy Państwa zaskoczyć nowym projektem, związanym z Zamkiem i naszym miastem. Zimą pracowaliśmy intensywnie nad jedną z naszych przestrzeni, którą teraz chcemy pokazać. Oto nasza Sala Kinowa z profesjonalnym sprzętem audiowizualnym, wygodnymi fotelami i wspaniałym kameralnym wystrojem. Kameralne Kino Książ jeszcze przed nami – informuje dyrekcja Zamku Książ.

Zostało to bardzo pozytywnie przyjęte przez wałbrzyszan, którzy na profilu społecznościowym zamku wyrazili swoją opinię. Zwrócono uwagę, na klimat sali, która swoim urokiem przyciągnie rzeszę widzów. Niektórym sympatykom przypominają się również dawne czasy:
- Świetny pomysł. Kiedyś podczas projektu "Wieczór z dokumentem, kręci nas kino historyczne”, puszczałem w tym kinie wspaniałe dokumenty, miło byłoby, aby ten czas powrócił. Trzymam kciuki – czytamy w komentarzach.

Niewątpliwie będzie to jedno z bardziej uczęszczanych miejsc. Klimatyczne seanse mają przypomnieć nam uroki kina z dawnych czasów, kiedy to multipleksy były jedynie melodią przyszłości.

Twoja reakcja na artykuł?

11
73%
Cieszy
1
7%
Hahaha
1
7%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
13%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group