Niedziela, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 2434
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Klasyfikacje strzelców i bramkarzy Ronal Cup

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 18 lutego 2012, 14:05
Aktualizacja: 14:06
Autor: PAW
Fot. red
Organizatorzy przysłali nam klasyfikację strzelców oraz bramkarzy ligi halowej Ronal Cup.

Król strzelców:

51- M.Kula
45- M.Tatuśko
30- P.Kałoń
29- P.Tobiasz
28- O.Luciński
27- B.Kulik
26- P.Polak
25- D.Chajewski
24- P.Smoczyk
23- J.Waszak, M.Trusiuk
22- M.Morawski
21- M.Kalinowski
20- S.Choma
19- M.Bartkowiak 1, P.Świętanowski , D.Witosławski, A.Maliszewski
16- G.Jarzębowski,D.Chyciński , M.Brzeziński,
15- T.Mrozowski, S.Szkudlarek, A.Słapek, J.Piątek T.Czechura, A.Sobczyk, D.Rosicki K.Drąg
14- B.Gromniak, R.Lipiński , M.Krzymiński,
13- K.Lisowski, D.Gołek, J.Rytko R.Koźlak , M.Zawadzki A.Domagała, M.Straszewski,
12- M.Piętka, P.Zasada
11- K.Niemczyk D.Grzesiak, M.Marosz, W.Pyda,
10- M.Płoński, W.Ciołek T.Radoń, M.Dobiega, S.Stanisławski, D.Dudek, S.Orzech,
9- T.Chodacki.M.Bartkowiak 2, R.Ciszak M.Kois, T.Szyszka, S.Omietański,
8- M.Stanek, A.Mucha, J.Schodowski, I.Łasicki, D.Jaje, D.Lewandowski ,W.Kumor , Ł.Larski , M.Biały
7- J.Grzreśkowiak, A.Skalski, D.Syzdek, K.Sikorski, M.Nawrot, P.Osiecki, P.Horyk, M.Kutela
6- D.Kucharski, P.Suchara, K.Worski, A.Smolec, A.Muchalski, A.Kulasik, T.Lewandowski, Ł.Kiczuła, S.Pałys A.Walkosz-Berda , B.Stec
5- P.Pilarczyk, J.Gancarczyk, M.Antas P.Kaszuba, M.Matysek, J.Wiewióra, Ł.Krasicki,Z.Sobolewski, M.Żabski, Ł.Szmanda
4- R.Pawłowski, M.Traczykowski, R.Zagulski, R.Piwiński,R.Szymaniak J.Pukszlis , Ł.Podyma,
3- R.Różycki, R.Wodzyński, S.Olech, M.Lubczynski, A.Borowiak, Ł.Jańdziński M.Foryś, M.Lichwa, P.Sokół, G.Krzysik, M.Marszałek, K.Żygadło J.Gzresiak, A.Kołodziejski, M.Parzych, M.Łaski, B.Supik, M.Bylicki, M.Fołya, G.Rutecki, Ł.Kalka, D.Standzon. S.Dudenko, M.Mordal, A.Dopieralski
2- P.Dobiega, T.Mojsa, W.Szuba, Ł.Wojciechowski, P.Nyklasz, J.Fojna,P.Jankowski, J.Bartoś, S.Kurnyta, A.Zieliński, P.Słonina, M.Prusak, M.Czernicki, K.Szkudlarek-, G.Torn, P.Sońko, D.Skarbiński, D.Migalski, M.Mały, A.Jędrzejewski, M.Wojtarowicz, Muszkin, R.Dąbrowski, P.Kula,
1- M.Kotwica, R.Rzeczycki, J.Teśman, M.Anulewicz, M.Rogowski, K.Wawrzycki, M.Kwiecien, K.Jasiński P.Spadło, E.Osuchowski, K.Wroński, A.Więcek, P.Borkowski, M.Zajac, O.Rokosz, P.Borzych, P.Świechowski, A.Widełka, P.Morka, Ł.Jaśkiewicz, S.Radziemski, Adamczyk

Najlepszy bramkarz:

44- Oliwer Rokosz (Popławski Roboty Ziemne )

47- Rafał Wodzyński (Team Tatuśko )

48- Łukasz Jaśkiewicz (Faurecia )

53- Patryk Perlak (Arteko)

55- Kamil Szkudlarek (Trans-Tatra )

62- Daniel Jesionowski (BSS )

73- Mateusz Gawlik (Tesco )

Wojciech Rychłowski (El Mix Kombatantów )

74- Wojciech Walusiak (oczydolnegoslaska ),

Marcin Wojciechowski (Torbus Team )

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group