Wtorek, 16 lipca
Imieniny: Marii, Mariki
Czytających: 4725
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kobiecym okiem

Sobota, 3 września 2022, 8:05
Aktualizacja: 9:15
Autor: red
Wałbrzych: Kobiecym okiem
Fot. WOK Wałbrzych
Do końca września w Multimedialnej Galerii Obrazu Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Starej Kopalni można oglądać wystawę „Kobiece spojrzenie”. Autorką zdjęć jest Lucyna Śmigielska.

Lucyna Śmigielska fotografią interesuje się od dawna, fotografować zaczęła jednak dopiero w momencie, kiedy została członkiem Komisji Fotografii Krajoznawczej PTTK Oddział Ziemi Wałbrzyskiej.

Autorka wystawy interesuje się głównie fotografią minimalistyczną. Śmiało można powiedzieć, że przyświeca jej hasło „mniej znaczy więcej”, które wymaga bardzo wnikliwej obserwacji i ciekawego i ciekawego przedstawienia. Chodzi o zestawienie różnych faktur, kształtów, form i przedmiotów.

– Lucyna Śmigielska lubi fotografować niezwykłe miejsca, owiane tajemnicą, pobudzające wyobraźnię, pozwalające zbudować wiadomą tylko autorowi zdjęć historię – zachęcają organizatorzy wystawy.

„Kobiece spojrzenie” to tytuł wystawy, ukazującej wizję otaczającej ją rzeczywistości, pozwalającej zajrzeć w okna i pomyśleć co się w nich kryje.

Twoja reakcja na artykuł?

4
36%
Cieszy
3
27%
Hahaha
2
18%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
9%
Złości
1
9%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group