Kalisz: Kolarze Górnika na fali wznoszącej

Wtorek, 4 września 2012, 14:01
Aktualizacja: 14:01
W Kaliszu odbyły się zawody Pucharu Polski w kolarstwie szosowym.

Karolina Wolska w kategorii juniorek młodszych zajęła 5. miejsce w jeździe indywidualnej na czas oraz 6. w wyścigu ze startu wspólnego. Monika Lasota była odpowiednio 14. i 10., a Aleksandra Dmytrasz 17. i 20.

Wśród juniorów młodszych Paweł Przewięda zajął 8. miejsce w czasówce, a w wyścigu szosowym wypadł dość słabo, bo finiszował dopiero na 55. pozycji. 9. miejsce w jeździe indywidualnej na czas zajął Bartłomiej Polkowski. Kamil Gorzawski był odpowiednio 26. i 23., a Krzysztof Skibiński 37. i 34.

W kategorii juniorów Tomasz Mickiewicz zajął 16. lokatę w czasówce i był 6. w wyścigu szosowym. Aleks Sołtys zajął miejsce 20. i 9., Jakub Pytka 21.i 10., Piotr Klimek 29. i 26.,a Oskar Makowski 23. i 46.