IV-liga piłkarska: Kolejna porażka MKS–u, rywale uciekają w tabeli

Niedziela, 17 kwietnia 2011, 14:38
Aktualizacja: 14:43
Autor: MDvR
Nie udała się wyprawa do Legnicy piłkarzom MKS–u Szczawno–Zdrój, podopieczni Wiesława Walczaka przegrali z rezerwami Miedzi 0:2. Wygrały Karkonosze Jelenia Góra i Orkan Szczedrzykowice, punkty dopisał do swojego dorobku też BKS Bolesławiec, nasza strata do bezpiecznej strefy wzrosła więc do siedmiu „oczek”.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo szybko po myśli gospodarzy, którzy już w 4 min. meczu objęli prowadzenie, wzmocnieni posiłkami z pierwszego zespołu legnickiego. Do siatki MKS-u trafił Zieliński i było 1:0 dla miejscowych. Pomimo ataków ekipy ze Szczawna-Zdroju na listę strzelców wpisali się tylko rywale. W 72 min. wynik pojedynku ustalił po stałym fragmencie gry Niewiadomski.

Piast Zawidów – Orkan Szczedrzykowice 0:1

* W spotkaniu pomiędzy Prochowiczanką, a Pumą polała się krew. W 42 min. gry głowami zderzyli się Ogórek i Ludwiczak. Spotkanie zostało przerwane, a sytuacja okazała się na tyle poważna, że wezwano karetkę. Zawodnik gospodarzy podniósł się z murawy, ale z uwagi na krwawienie, musiał udać się na szycie i tym samym zakończył grę w tym pojedynku. Z kolei piłkarz gości ucierpiał bardziej i praktycznie w bezruchu czekał na przyjazd karetki. Na głowie zawodnika Pumy pojawił się duży krwiak, sytuacja wyglądała bardzo poważnie. Ten nieszczęśliwy incydent sprawił, że pierwsza połowa trwała blisko 40 minut dłużej.