Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 3187
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kolejna udana impreza w Aqua Zdroju

Poniedziałek, 13 lutego 2017, 15:36
Aktualizacja: 15:40
Autor: red
Wałbrzych: Kolejna udana impreza w Aqua Zdroju
Fot. Aqua Zdrój Wałbrzych
Walentynkowy Maraton Fitness „Kochaj Fit!” z Ewą Chodakowską, który odbył się 11 lutego w Centrum AQUA ZDRÓJ wypadł rewelacyjnie!

Z najlepszą trenerką fitness w Polsce ćwiczyło prawie 400 uczestników, którzy wyrażali się na temat spotkania bardzo entuzjastycznie i ciepło. Wiele osób przyjechało spoza Wałbrzycha. Wśród nich byli wierni fani Ewy, którzy po raz kolejny uczestniczyli w podobnej imprezie z jej udziałem. Po ciężkim, ale udanym treningu był czas na krótki wywiad, rozmowy oraz zdjęcia.

Poza Ewą treningi prowadzili instruktorzy ze strefy Squash&Fitness Center Aqua Zdroju:

Monika Szpilarewicz – Zumba
Dorota Krajewska – Trening Metaboliczny
Roksana Ślósarczyk – Body Cross
Mariola Migdał – Beauty Stretching
Kasia Dusza – Dance Floor

Maraton połączony był z Targami Zdrowia i Urody, na których prezentowano produkty i usługi z zakresu dietetyki, dermatologii, endokrynologii, kosmetologii, fryzjerstwa, itp. Także tego dnia przy wejściu do Centrum Aqua Zdrój j stał mobilny punkt poboru krwi, gdzie każdy mógł przyczynić się do ratowania ludzkiego życia.

Cieszymy się, że bohaterka sobotniego wydarzenia oceniła nasz obiekt pozytywnie : „To wspaniałe miejsce, z potencjałem i energią”, a na swoim profilu napisała:„Brawo AQUA ZDRÓJ Wałbrzych – za fantastyczną organizację”. Jej zadowolenie z wizyty i opinia na nasz temat sprawiła, że zrodził się plan współpracy. Mamy nadzieję, że i on zakończy się sukcesem.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group