Wtorek, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka
Czytających: 4884
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kolejna zmiana organizacji ruchu

Sobota, 18 czerwca 2022, 8:40
Aktualizacja: 8:43
Autor: red
Wałbrzych: Kolejna zmiana organizacji ruchu
Fot. Budimex/Obwodnica Wałbrzych
Do piątku 24 czerwca obowiązuje kolejna zmiana organizacji ruchu w centrum miasta na ulicy Chrobrego. Od poniedziałku kierowców czekają też zmiany na ulicy Żeromskiego.

Ul. Chrobrego - zmiana obowiązywać będzie od wczorajszego popołudnia do przyszłego piątku 24 czerwca - dojazd do hurtowni opakowań JANA, MED-CENTER, Pogotowia Ratunkowego i posesji tam położonych, odbywać się będzie wyłącznie od strony pl. Grunwaldzkiego wzdłuż ul. Chrobrego. Wyjazd z tej ulicy odbywać się będzie przez ul. Czerwonego Krzyża. Dotychczasowe, tymczasowe zjazdy z ul. Kolejowej zostały zamknięte ze względu na prace przygotowawcze, a następnie prowadzenie robót bitumicznych.

Ul. Żeromskiego - zmiana obowiązywać będzie od poniedziałku 20 czerwca do końca czerwca. Ze względu na prace bitumiczne oraz prace wykończeniowe zamknięty zostanie dotychczasowy zjazd z drogi powiatowej na ul. Żeromskiego (na wysokości ul. dra Oczki). Wjazd na ul. Żeromskiego umiejscowiony będzie na wysokości cmentarza (w śladzie dawnej drogi prowadzącej przez ul. Żeromskiego).

Twoja reakcja na artykuł?

10
24%
Cieszy
5
12%
Hahaha
1
2%
Nudzi
0
0%
Smuci
8
20%
Złości
17
41%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group