Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 3235
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Kolejne pieniądze z ZIT–u dla gmin Aglomeracji Wałbrzyskiej

Poniedziałek, 2 stycznia 2017, 9:07
Aktualizacja: 13:44
Autor: opr. PAW
Wałbrzych/REGION: Kolejne pieniądze z ZIT–u dla gmin Aglomeracji Wałbrzyskiej
Fot. red
W trybie konkursowym składano wnioski na projekty, których celem jest zwiększenie dostępności i jakości e–usług publicznych.

W ramach programu Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Aglomeracji Wałbrzyskiej - oś priorytetowa "Technologie informacyjno-komunikacyjne" Gmina Wałbrzych otrzymała dofinansowanie w wysokości 7.211.705,09 zł na realizację projektu "Zwiększenie wykorzystania e-usług publicznych w Gminie Wałbrzych". W ramach niniejszego projektu w 2017 roku Stara Kopalnia zostanie wyposażona w najnowocześniejszy, zintegrowany system sprzedaży biletów.

Dofinansowanie otrzymała gmina Boguszów-Gorce na zadanie "Rozwój E-usług w gminie Boguszów-Gorce" na kwotę ponad 790 tys. zł, gmina Walim na "Rozwój E-usług publicznych w gminie walim" na kwotę ponad 352 tys. zł, gmina Mieroszów "Rozwój elektronicznych usług publicznych w gminie Mieroszów" na kwotę ponad 253 tys. zł, gmina Czarny Bór "Zapewniamy mieszkańcom gminy Czarny Bór dostęp do wysokiej jakości e-usług" na kwotę ponad 796 tys. zł, gmina Szczawno-Zdrój "E-usługi publiczne w Uzdrowiskowej Gminie Miejskiej Szczawno-Zdrój" na kwotę ponad 673 tys. zł, Wałbrzyski Ośrodek Kultury "E-WOK wdrożenie i rozwój
elektronicznych usług publicznych w zakresie e-kultury" na kwotę ponad 188 tys. zł

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group