Czwartek, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 2548
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kolejny TTV Tour, czyli Twoja Telewizja w Wałbrzychu

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 14 kwietnia 2012, 10:01
Aktualizacja: 11:36
Autor: opr. PAW
Fot. red
Telewizja TTV ponownie wychodzi ze swojego studia, by spotkać się z widzami. Jej reprezentant w postaci T– Busa odwiedzi Wałbrzych (14.04) i Zieloną Górę (15.04). Moc atrakcji będzie czekać na przybyłych gości w specjalnie przygotowanych miasteczkach TTV. Każdy będzie mógł zobaczyć, jak wygląda mobilne studio interwencyjnego programu stacji, podzielić się uwagami i problemami, którymi żyją mieszkańcy.

Dziennikarze telewizji TTV aktywnie włączają się w życie lokalnych społeczności, starają się być wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dziennikarska interwencja. Wizyta T-Bus w Twoim mieście to szansa, by powiedzieć o swoich problemach. Może nie wiesz, jak poradzić sobie z urzędnikami? Masz konflikt z uciążliwym sąsiadem? TTV nie boi się mówić o historiach „zwykłych” ludzi. Studio T-Bus i reporterzy TTV są po to, by słuchać i pomagać.

„TTV Tour” w weekend 14.04 - 15.04 pojawi się w centralnych punktach Wałbrzycha i Zielonej Góry, ekipa stworzy specjalne miasteczko z licznymi atrakcjami dla wszystkich przybyłych gości, którzy przy okazji będą mogli zobaczyć, jak wygląda praca reporterów w mobilnej redakcji T-Bus.

Każdy będzie mógł zapoznać się z ofertą programową telewizji, podzielić się swoimi uwagami, wziąć udział w sondzie w mobilnym Studiu T-Bus oraz spróbować swoich sił w licznych zabawach i konkursach. Czekają też tandemy TTV i fotokabina, gdzie będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Organizatorzy zadbają również o najmłodszych, wśród propozycji malowanie kolorowych buziek i konkurs plastyczny.

Szczegółowe informacje dotyczące „TTV Tour”:

14.04.2012 Wałbrzych - Centrum Handlowe Victoria ul. 1 Maja 64 (plac przed głównym wejściem) w godzinach 11.00-16.00

15.04.2012 Zielona Góra - Stary Rynek 1 w godzinach 11.00-16.00

TTV Tour w najbliższych tygodniach odwiedzi również Bydgoszcz, Szczecin, Sosnowiec, Bielsko-Białą, Kielce i Częstochowę.

TTV to nowa telewizja o ogólnopolskim zasięgu, dostępna między innymi na multipleksie naziemnej telewizji. Oferta programowa ma charakter publicystyczno - informatyczno - poradnikowy. Prezentowana tematyka w znacznej mierze porusza sprawy społeczne i przedstawia ludzkie historie.

Więcej informacji dotyczących „TTV Tour” i oferty programowej telewizji TTV na www.ttv.pl

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group