Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 5610
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Komunikacja miejska w dniu 1 listopada

Środa, 31 października 2018, 8:35
Autor: red
Wałbrzych: Komunikacja miejska w dniu 1 listopada
Fot. Straż Miejska Wałbrzych
Dział Komunikacji Zbiorowej informuje, że w dniu 1 listopada 2018 roku „Wszystkich Świętych” autobusy komunikacji miejskiej podobnie jak w latach ubiegłych kursować będą według rozkładów jazdy ważnych w soboty, z wyjątkiem linii 4, która kursować będzie wg specjalnego rozkładu jazdy.

W dniu 1 listopada korzystamy bezpłatnie z komunikacji miejskiej.

Jak co roku, w związku z Dniem Wszystkich Świętych, w rejonie wałbrzyskich nekropolii wprowadzono zmiany w organizacji ruchu drogowego. Wszystkich odwiedzających swoich bliskich na cmentarzach, zachęcamy jednak, aby w dniu 1 listopada pozostawili swoje samochody w garażach i skorzystali z komunikacji publicznej (Śląskie Konsorcjum Autobusowe), która w tym dniu będzie bezpłatna.

Największe zmiany w organizacji ruchu drogowego dotyczą cmentarza w rejonie ulic Przemysłowej, Moniuszki i Sikorskiego. Ulica Moniuszki zostanie całkowicie wyłączona z możliwości parkowania na wysokości cmentarza, na ulicy Sikorskiego zostaną wytyczone parkingi na wyznaczonych pasach ruchu. Ulica Przemysłowa w dniu 1 listopada będzie zamknięta dla ruchu pojazdów za wyjątkiem mieszkańców tej ulicy, pojazdów dostawczych, TAXI, pojazdów przewożących osoby niepełnosprawne (posiadające stosowną kartę parkingową). Parking dla osób niepełnosprawnych zlokalizowany jest po przeciwnej stronie bramy wjazdowej na cmentarz parafialny. Wjazd w ulicę Przemysłową wyłącznie od strony Ronda Solidarności. Odcinek od nowego parkingu do ulicy Sikorskiego całkowicie wyłączony z ruchu. W dniu Wszystkich Świętych bezpłatnie dostępne będą w tym rejonie następujące parkingi: ul.Moniuszki przy „Biedronce”, parking przy Placu Rycerskim, parking przy ul.1 Maja (róg Kasztanowej), parking przy ul.Matejki 1 (teren Urzędu Miejskiego). Wszystkich kierowców prosimy o stosowanie nie do poleceń służb porządkowych kierujących ruchem drogowym w pobliżu cmentarzy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
50%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group