Poniedziałek, 12 kwietnia
Imieniny: Damiana, Juliusza
Czytających: 1764
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Witków/Czarny Bór: Koncert charytatywny dla pogorzelców

Wtorek, 5 kwietnia 2011, 11:15
Aktualizacja: Czwartek, 5 lutego 2015, 8:10
Autor: PAW
REGION, Witków/Czarny Bór: Koncert charytatywny dla pogorzelców
Fot. CK Czarny Bór
W hali sportowej w Czarnym Borze odbył się koncert charytatywny dla rodziny Kramarczyków, która to rodzina straciła dorobek swojego życia podczas pożaru.

Kilka miesięcy temu rodzina Kramarczyków z Witkowa przeżyła koszmar. W ich domu wybuchł pożar. Na szczęście nikt ni ucierpiał, ale domostwo w znacznym stopniu zostało strawione przez ogień. Władze samorządowe zapewniły poszkodowanej rodzinie lokal zastępczy. Do pomocy pogorzelcom włączyli się mieszkańcy Witkowa i innych sołectw należących do gminy Czarny Bór.

Kolejnym punktem w kontynuowaniu tej pomocy był koncert charytatywny, podczas którego prowadzono kiermasz ozdób świątecznych, kiermasz potraw. Na scenie zaprezentowały się: góralska kapela Janicki, a także zespół Pająki oraz zespół dziecięcy Różyczki Maryi. W przerwie między występami poszczególnych zespołów swoje niebagatelne umiejętności prezentowali zapaśnicy Herosa Czarny Bór. Dopisała frekwencja, a wszystkie uzyskane podczas koncertu środki finansowe trafią do rodziny Kramarczyków z Witkowa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group