Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 4538
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Koncert Mythos – bilety rozlosowane

Piątek, 12 marca 2010, 15:29
Aktualizacja: 15:31
Autor: red
Dzisiaj o godzinie 19.00 w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie–Zdroju zaprezentuje się grecka kapela Mythos. Wśród naszych czytelników rozlosowaliśmy nagrodę w postaci podwójnej wejściówki na ten koncert.

Mythos to grecka grupa wokalno-instrumentalna. Zespół składa się z rodowitych Greków.

Podczas koncertu zespołu Mythos publiczność usłyszy największe greckie przeboje. Zespół prezentuje program przedstawiający muzykę grecką od dawnej pieśni do współczesnych przebojów i utworów własnych. Członkowie kapeli to doświadczeni muzycy i wokaliści występujący już wiele lat na scenach Grecji, Polski, Niemiec, Szwecji, Francji, Holandii.

Grecki zespół Mythos brał udział w masowych imprezach typu Dni Miasta, Dni Gminy, Dni Powiatu, Biesiada Grecka, Festyn, Piknik Europejski, Dożynki, Festiwale Folklorystyczne, Juwenalia, Koncerty Sylwestrowe, a teraz wystąpi przed wałbrzyską publicznością.

Wśród naszych czytelników wylosowaliśmy nagrodę w postaci podwójnej wejściówki na koncert zespołu Mythos. Wystarczyło wziąć udział w naszym konkursie i prawidłowo odpowiedzieć na pytanie, które brzmiało: Czy zespół Mythos pochodzi z Rumunii?

Prawidłowa odpowiedź to oczywiście – NIE. Wśród osób, które tak właśnie odpowiedziały, rozlosowaliśmy nagrodę. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do Piotra Janowskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group