Środa, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 2042
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Konferencja w Starej Kopalni

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 12 grudnia 2014, 6:30
Aktualizacja: 7:53
Autor: opr.red.
Fot. użyczone
11. grudnia 2014 roku w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia odbyła się konferencja podsumowującą realizację projektu „Usługi publiczne jako istotny czynnik rozwoju lokalnego w gminach Aglomeracji Wałbrzyskiej”, w której udział wzięli samorządowcy z miast i gmin tworzących Aglomerację.

W części pierwszej przedstawiona została multimedialna prezentacja pt. etap I Zintegrowanego Planu Rozwoju Transportu Publicznego na lata 2014-2025 dla Aglomeracji Wałbrzyskiej w ramach której dokonano ekspozycji następujących danych:

- przedstawienie wyników badań rynku transportu publicznego;
- prezentacja wyników badań preferencji i zachowań komunikacyjnych;
- zarys planowanych inwestycji w formie ZIT dla Aglomeracji Wałbrzyskiej w segmencie transportu publicznego;
- wstępne koncepcje wariantów funkcjonowania zintegrowanego transportu publicznego wraz z Wałbrzyską Koleją Aglomeracyjną.

W drugiej części konferencji odbył się panel dyskusyjny zogniskowany wokół pytania: Czy gminy w Aglomeracji Wałbrzyskiej są przygotowane na wdrożenie transportu publicznego?

Na zakończenie omówione zostały główne działania zrealizowane w ramach projektu, dokonano prezentacji „Systemu pomiaru jakości usług publicznych” oraz ogłoszono wyniki raportu opracowanego za rok 2013.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group