Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 2009
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Konserwator na bani spowodował pożar

Wiadomości: REGION, Rzeczka
Środa, 7 lipca 2010, 15:32
Aktualizacja: 15:34
Autor: red
Policjanci zatrzymali 41–letniego konserwatora, który będąc pod wpływem alkoholu, spowodował pożar w jednym z pensjonatów w Rzeczce.

Jak ustalili policjanci, 41-letni konserwator pracujący w jednym z pensjonatów w Rzeczce nieostrożnie obchodził się z butlą gazową.

Podczas wymiany kuchennego paliwa spowodował rozszczelnienie zbiornika, a to doprowadziło do pożaru. Mężczyzna płonącą butlę gazową wyniósł na zewnątrz budynku, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Kiedy na miejsce przyjechali policjanci, 41-latek najspokojniej w świecie spał. Nie mogło być jednak inaczej, skoro u 41-latka stwierdzono 3,80 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Z pensjonatu zostały ewakuowane dzieci oraz wychowawcy, którzy przebywali tu na wakacjach.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz odpowie za spowodowanie zagrożenia dla życia i zdrowia ludzkiego. Za to przestępstwo grozi mu nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~zdziwiony 8-07-2010 11:03
Na bani????????? xD Droga redakcjo litości ! Ja rozumiem kolokwializmy ale to, to już przesada.
wiktorwspanialy 8-07-2010 14:21
Zdziwiony????????? xD Drogi ~zdziwiony! Ja rozumiem zdziwienie ale to, to już przesada. W czasach gdy 13latki rodzą dzieci, 15latkowie rozwalają innych głowy kijami bejsbolowymi dostając za karę od sądy co najwyżej kuratora. W czasach gdy na ulicy w centrum miasta słyszy się co drugie słowo: k... - ciebie dziwi sformułowanie "na bani"??
~zdziwiony_jeszcze_bardziej 12-07-2010 9:14
To, że świat nie jest najpiękniejszy, to wiadomo nie od dziś, a patologie znajdzie się wszędzie. Ale co ma piernik do wiatraka? Co ma patologia do języka jakim posługują się "dziennikarze"? Widzę wiktorwspanialy, że czaczy nie kumasz xD Poza tym idąc centrum miasta jakoś nie słyszałem żeby co drugie słowo to k..., co czwarte, co piąte, to może i to w efekcie uniesienia wynikającego z wdepnięcia w g....

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group