Niedziela, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 2406
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Konsultacje na Podgórzu

Piątek, 6 listopada 2015, 9:00
Autor: red
Wałbrzych: Konsultacje na Podgórzu
Fot. UM Wałbrzych
W najbliższy poniedziałek 9 listopada odbędzie się kolejne spotkanie prezydenta Romana Szełemeja dotyczące Gminnego Programu Rewitalizacji na lata 2015–2025. Tym razem prezydent spotka się z mieszkańcami Podgórza.

Na funkcjonowanie organizmu miejskiego składa się wiele różnorodnych dziedzin. Dodanie mu życia, szczególnie w zdegradowanych częściach miast, od lat zajmuje wielu specjalistów. Temat dotyczy również Wałbrzycha, w którym trwają prace dotyczące Gminnego Programu Rewitalizacji na lata 2015-2025. Jego celem jest nowa jakość funkcjonalna i stworzenie warunków do rozwoju lokalnej społeczności.

Kompleksowy, ale i wieloletni proces przemian nie będzie możliwy bez udziału mieszkańców, dlatego też kolejne z cyklu spotkań konsultacyjnych poświęcone będzie dzielnicy Podgórze i środowisku, które ją zamieszkuje. W duchu wspólnego przygotowywania programu rewitalizacji na kolejne lata Prezydent Miasta Wałbrzycha dr Roman Szełemej zaprasza wszystkich mieszkańców dzielnicy Podgórze na spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się 9 listopada o godz. 16.00 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 im. Aliny i Czesława Centkiewiczów (ul. Poznańska 8, 58-303 Wałbrzych).

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group