Czwartek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 6498
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Zagórze Śląskie: Kontrolowali Jezioro Bystrzyckie

Piątek, 12 sierpnia 2022, 8:25
Aktualizacja: 9:28
Autor: red
REGION, Zagórze Śląskie: Kontrolowali Jezioro Bystrzyckie
Fot. KMP Wałbrzych
Tym razem patrol złożony z policjantki głuszyckiego komisariatu, a także wałbrzyskich strażaków, odwiedził Zagórze Śląskie.

W trosce o bezpieczeństwo osób wypoczywających nad wodą funkcjonariusze obecni byli na lądzie, jak i pływali łodzią po Jeziorze Bystrzyckim. Kontrolowali, czy osoby korzystające z pięknej letniej pogody, nie łamią przepisów porządkowych i nie stwarzają zagrożenia dla siebie lub innych osób.

Mundurowi podczas tego typu patroli działają głównie prewencyjnie. Reagują na wszelkiego rodzaju łamanie przepisów, takich jak kąpiel w miejscach niedozwolonych, czy poruszanie się kajakiem lub łodzią pod wpływem alkoholu. Takich sytuacji na szczęście w ostatnim czasie mundurowi nie zaobserwowali.

Przypominamy, że wspólne patrole w rejonach zbiorników wodnych są organizowane cyklicznie, aż do zakończenia sezonu letniego. A jako że wakacyjna pogoda sprzyja wyjazdom nad wodę, dlatego po raz kolejny informujmy jak powinniśmy zachować się, aby uniknąć tragedii podczas korzystania z akwenów.

Twoja reakcja na artykuł?

14
48%
Cieszy
8
28%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
3%
Smuci
1
3%
Złości
5
17%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group