Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 2894
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Konwencja wyborcza WWS

Niedziela, 24 października 2010, 14:06
Aktualizacja: Wtorek, 26 października 2010, 20:02
Autor: Sven
Wałbrzych: Konwencja wyborcza WWS
Kandydat na Prezydenta Wałbrzycha Mirosław Lubiński
Fot. Sławomir Pawlik
Pełna sala Filharmonii Sudeckiej, pełne listy kandydatów we wszystkich okręgach wyborczych i „Jesteś lekiem na całe zło” – tak wyglądała konwencja wyborcza Mirosława Lubińskiego.

Ponad godzinę trwała konwencja wyborcza kandydata na Prezydenta Miasta z ramienia Wałbrzyskiej Wspólnoty Samorządowej. W miejscu przeznaczonym dla orkiestry zasiedli tym razem kandydaci na radnych.
- Mamy pełne listy kandydatów do Rady Miasta i Rady Powiatu – chwalił się ze sceny Longin Rosiak. – A jeszcze wczoraj, w ostatniej chwili, rejestrował się jeden komitet. Mieli po czterech, pięciu kandydatów w poszczególnych okręgach. Wygramy te wybory – zapowiedział radny Rosiak.

Gdy na sali pojawił się Mirosław Lubiński, jedna z kandydatek na radną zaśpiewała znany przebój Krystyny Prońko – „Jesteś lekiem na całe zło”. Kandydat wyjaśnił, że program WWS jest wynikiem analizy ankiet, o których wypełnienie poproszono mieszkańców Wałbrzycha.
- Mieszkańcy naszego miasta są dla nas najważniejsi – zapewnił Lubiński.

Najważniejsze problemy, na których WWS zamierza się skupić, to drogi i mieszkania, a także rozwój szkolnictwa wyższego, aby Wałbrzych stał się silnym, przyciągającym młodzież ośrodkiem akademickim.

Ponad stuosobowej grupie kandydatów na radnych w poszczególnych okręgach przewodzą:

Rada Miasta: Katarzyna Ukrzewska, Mirosław Lubiński, Alicja Rosiak, Ryszard Nowak, Andrzej Mielczarek.
Rada Powiatu: Longin Rosiak, Andrzej Gniatkowski, Grzegorz Kozłowski, Eugeniusz Stanisławek, Zenon Kaczor, Małgorzata Rosiak i Andrzej Stram.

Czytaj również

Komentarze (100)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group