Środa, 24 lutego
Imieniny: Bogusza, Macieja
Czytających: 3809
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kowalski zwycięża, Wróbel zagra w lidze męskiej

Środa, 13 kwietnia 2011, 20:42
Aktualizacja: 20:43
Autor: MDvR
Wałbrzych: Kowalski zwycięża, Wróbel zagra w lidze męskiej
Fot. archiwum
W rozgrywkach marcowych w wałbrzyskiej lidze squasha rywalizowano w pięciu grupach męskich i jednej dwunastoosobowej lidze damskiej.

Po raz trzeci z rzędu na najwyższym stopniu podium znalazła się Luiza Wróbel, która zdecydowała się na starty w kategorii męskiej wraz z początkiem nowego miesiąca. Wcześniej podobnie postąpiły już inne zawodniczki – Żabska, Kosińska, Starczukowska, Rabiniak, Grecka. Na kolejnych miejscach podium uplasowały się w marcu: Elżbieta Gałuszka i Małgorzata Ciechanowska.

W lidze męskiej nastąpiła zmiana lidera, na szczyt wskoczył Krystian Kowalski, który podobnie jak poprzedni zwycięzca Piotr Zwierzyński wywodzi się z tenisa stołowego. W drugiej lidze pierwsze miejsce i pewny awans zanotował Maciej Stochmal z Polanicy, a w trzeciej lidze z kompletem punktów najlepszy okazał się Marek Rybczyński. W czwartej lidze w marcu było bardzo gorąco. Triumfował Krzysztof Pawłowski, ale tuż za nim uplasowali się Maciej Wesołowski i Wojciech Wróbel. W piątej wygrał Kamil Kołtyś, który pewnie awansował stopień wyżej.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group