Niedziela, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 5362
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kradł na Nowym Mieście

Czwartek, 20 stycznia 2022, 8:26
Autor: red
Wałbrzych: Kradł na Nowym Mieście
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci zespołu operacyjno–rozpoznawczego drugiego komisariatu zatrzymali w poniedziałek przed południem 37–letniego wałbrzyszanina. Mężczyzna stanie przed sądem za kradzież oraz trzy kradzieże z włamaniami do pomieszczeń gospodarczych, których dokonał w ostatnich miesiącach na terenie naszego miasta.

Prowadząc czynności operacyjne i analizując dokonane na terenie naszego miasta zgłoszenia na temat kradzieży i włamań do obiektów, wałbrzyscy policjanci kryminalni z „dwójki” wytypowali ich potencjalnego sprawcę, a następnie 17 stycznia nad ranem zatrzymali na terenie Nowego Miasta. Okazał się nim 37-letni wałbrzyszanin, który swój proceder prowadził głównie w tej dzielnicy oraz w Śródmieściu.

W trakcie przeprowadzonych przez policjantów czynności mężczyzna przyznał się do szeregu przestępstw. Podczas eksperymentu procesowego szczegółowo wyjaśnił przebieg oraz wskazał miejsca, w których dokonywał kradzieży. Funkcjonariusze ustalili, że były to dwa włamania do piwnic w budynkach przy ul. Moniuszki, włamanie do samochodu zaparkowanego przy ul. Psie Pole oraz kradzież z terenu budowy przy ul. Staszica. Mężczyzna zabierał wszystko co wpadło mu w ręce, główne elektronarzędzia. Straty wyniosły łącznie około 10 tysięcy złotych.

O losie 37-latka zadecyduje teraz sąd. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

Twoja reakcja na artykuł?

5
33%
Cieszy
2
13%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
7%
Smuci
1
7%
Złości
6
40%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group