Sobota, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 2673
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Królowa wybrana. Casting „Zostań twarzą Victorii” rozstrzygnięty

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 26 stycznia 2015, 11:42
Aktualizacja: Czwartek, 5 lutego 2015, 8:50
Autor: Ina
Fot. red.
Weekend upłynął pod hasłem „Zostań twarzą Victorii” – w Galerii odbyła się kolejna tura castingów, podczas której wybrano zwyciężczynię. Gośćmi specjalnymi byli Michalina Manios oraz Michał Baryza.

Celem projektu było znalezienie twarzy promującej wałbrzyską Galerię Victoria. Organizatorami wydarzenia byli Galeria Victoria oraz Wytwórnia Inspiracji Rerum. 17. stycznia do rywalizacji zgłosiło się ponad 50 pań. Jury, po długich i burzliwych naradach wytypowało 20, które zakwalifikowały się do następnego etapu castingu.

Podczas weekendowych zmagań publiczności oraz jurorom zaprezentowały się uczestniczki, które okazały się najlepsze w ubiegłym tygodniu. Miały one okazję wziąć udział w pokazach mody, warsztatach chodzenia z finalistką II edycji Top Model - Michaliną Manios, warsztatach pozowania z finalistą IV edycji Top Model – Michałem Baryzą oraz w spotkaniach motywacyjnych z owymi gośćmi. Podczas sobotnich obrad jury wybrało dziesięć (z dwudziestu) uczestniczek, które przeszły do kolejnego etapu. W niedzielę natomiast podjęto decyzję, kto znajdzie się w najlepsze trójce.

Miejsca na podium zajęły:
1.Julita Kuriata
2.Magdalena Zielińska
3.Paulina Makowska

Zwyciężczyni będzie miała możliwość wziąć udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych, w tym w sesji reklamowej dla Galerii Victoria. Wśród nagród znalazły się także kosze kosmetyków, nagrody rzeczowe, zakupy w Galerii o łącznej wartości 2000 zł oraz vouchery na zabiegi kosmetyczne w Klinice Urody.

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group