Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 3901
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kulinarne atrakcje w Victorii

Niedziela, 22 maja 2016, 17:00
Aktualizacja: Wtorek, 24 maja 2016, 12:39
Autor: red.
Wałbrzych: Kulinarne atrakcje w Victorii
Fot. Robert Bajek
Wiele kulinarnych niespodzianek i atrakcji czekało wczoraj na odwiedzających wałbrzyską Galerię Victoria, a to za sprawą akcji "Kulinarne inspiracje z Anią Starmach".

Ania Starmach - prowadząca program "Pyszne 25" w TVN Style, jurorka w programie "Masterchef" podczas "Kulinarnych inspiracji" w Galerii Victoria prezentowała swoje autorskie przepisy i różnego rodzaju sposoby szybkiego i zdrowego gotowania a osoby zainteresowane mogły razem z Ania Starmach wziąć udział we wspólnym przygotowaniu potraw.

W ramach "Kulinarnych inspiracji" wałbrzyska Galeria Victoria przygotowała dla swoich Klientów konkurs a osoby biorące w nim udział mogły poczuć się jak uczestnicy programu, podczas którego przygotowują na scenie potrawy, które następnie są oceniane przez jury, w którego składzie jest oczywiście Ania Starmach.

Tego dnia w Galerii Victoria nie zabrakło też wielu atrakcji dla najmłodszych. Dzieci mogły wziąć udział w przygotowywaniu różnego rodzaju potraw a pod okiem wykwalifikowanych animatorów poznać tajemnice powstawania ulubionych przekąsek. Dla maluchów był też kącik zabaw, oraz malowanie twarzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group