Środa, 20 stycznia
Imieniny: Fabiana, Sebastiana
Czytających: 5063
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kulinarne Potyczki z gwiazdami Masterchef w Galerii Victoria

Poniedziałek, 16 czerwca 2014, 15:59
Aktualizacja: Środa, 18 czerwca 2014, 6:59
Autor: AS
Wałbrzych: Kulinarne Potyczki z gwiazdami Masterchef w Galerii Victoria
Fot. AS
W ubiegłą niedzielę w Galerii Victoria gościli niezwykli goście: uczestnicy drugiej edycji telewizyjnego show „Masterchef”: Diana Volokhowa i Daniel Hucik. Kulinarne Potyczki to kolejna impreza przygotowana wspólnie przez Galerę Victoria i Wytwórnię Inspiracji Rerum.

Diana Volokhowa wychowała się w Armenii, a do Polski sprowadziła ją miłość. To właśnie chłopak namówił ją do udziału w castingu do programu „Masterchef”. Jak sama mówi, nie jest szefem kuchni, a amatorką zakochaną w gotowaniu. Swoją przygodę z gotowaniem zaczęła bardzo wcześnie. W wieku zaledwie 14 lat sprzedała upieczone przez siebie ciasto. Daniel Hucik gotowaniem zainteresował się już jako dziecko. Sam przyznaje, że już jako trzylatek interesował się kuchnią. Udział w telewizyjnym show zapewnił mu niezwykłą popularność i sympatię widzów.

Kucharze rywalizowali o względy publiczności podając przystawkę, danie główne i deser. Nie liczył się jednak wynik, gdyż kucharze gotowali w zupełnie inny sposób i przekonywali do siebie zupełnie różne podniebienia, najważniejsza była zabawa i możliwość obcowania z tak utalentowanymi osobami. Co chwila pod sceną ustawiała się ogromna kolejka, która chciała spróbować wyśmienitych dań przygotowanych przez znane z telewizji osobistości.

Impreza wystartowała już o 13.00 i trwała aż do 18.00. Największe zainteresowanie wzbudziła możliwość zrobienia sobie zdjęcia z kucharzami, a także zdobycie ich autografu. Fani tłumnie oblegali gwiazdy, które z uśmiechem pozowały do zdjęć.

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group