Czwartek, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 2924
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Letnie Brzmienia w Galerii Victoria

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 16:30
Aktualizacja: Piątek, 16 sierpnia 2013, 11:39
Autor: Michalina
Fot. red.
Lipiec i sierpień w Galerii Victoria to nie tylko wakacyjne zakupy czy szał wyprzedaży, ale również seria ciekawych, lekkich koncertów pod nazwą "Letnie Brzmienia w Victorii". W ten weekend (10– 11 sierpnia) między godziną 14 a 20 można było w amfiteatrze przed galerią posłuchać młodych kapel debiutujących w regionie.

W amfiteatrze wystąpiła między innymi grupa "Grans" z Kłodzka, "Lunapark" ze Świdnicy, legnicki zespół "Why", czy "AWAY" z Ludwikowic Kłodzkich. Każdy z zespołów zagrał ponad godzinny koncert prezentując owoce swojej pracy i swój artystyczny dorobek, starając się porwać publiczność i zadowolić każdy muzyczny gust. Pomiędzy koncertami, kiedy kapele przygotowywały się do występu, miały miejsce krótkie zapowiedzi konferansjera prowadzącego "Letnie Brzmienia"- Tomasza Myćki.

-Fajnie, że w trakcie zakupów można usiąść w amfiteatrze i posłuchać młodych, lokalnych talentów- mówiła Aneta, która razem z koleżanką uczestniczyła w sobotnich koncertach w Galerii Victoria.

27 i 28 lipca odbyło się w Victorii "Wielkie grillowanie", a na 17 i 18 lipca planowana jest kolejna duża impreza- "Biesiada polsko- czeska". Poza tymi dwoma wydarzeniami Galeria Victoria organizuje w czasie wakacji koncerty w amfiteatrze, takie jak te w tym tygodniu. Za nami już koncertowy weekend 13- 14 lipca, 3- 4 sierpnia oraz ten ostatni 10- 11 sierpnia, ale ci, którzy nie zdążyli wziąć udziału w "Letnich Brzmieniach" w amfiteatrze Galerii Victoria mogą jeszcze nadrobić tę stratę uczestnicząc w pełnej atrakcji "Biesiadzie polsko- czeskiej" w przyszły weekend. Zapraszamy!

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group