Wtorek, 9 marca
Imieniny: Franciszki, Katarzyny
Czytających: 2143
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Lewica uczciła robotnicze święto

Sobota, 30 kwietnia 2011, 21:42
Aktualizacja: Niedziela, 1 maja 2011, 12:55
Autor: Sven
Wałbrzych: Lewica uczciła robotnicze święto
Fot. Sławomir Pawlik
Kilka wiązanek kwiatów i dwa krótkie przemówienia. Nadzwyczaj skromnie i powściągliwie wałbrzyska lewica uczciła 1–go maja.

Skromna uroczystość odbyła się w czwartkowe popołudnie pod Pomnikiem Pamięci Górnictwa Wałbrzyskiego. Złożono wiązanki kwiatów pod pomnikiem tych, którzy byli symbolem robotniczego Wałbrzycha. Wśród przybyłych byli wiceprezydenci z ramienia SLD: Zygmunt Nowaczyk i Dariusz Lenda, starosta Robert Ławski i członek zarządu powiatu Krzysztof Paciepnik, przedstawiciele organizacji górniczych i związków zawodowych.

Robert Ławski podziękował zebranym za przybycie, wyrażając zadowolenie, że aż tyle osób przyszło: Cieszę się, że aż tylu nas przyszło. Mam nadzieję, że będziemy się spotykać w tym miejscu co roku w jeszcze liczniejszym gronie – podziękował starosta i dodał: - Jako Sojusz Lewicy Demokratycznej będziemy zabiegać o utrzymywanie miejsc pracy, aby ludzie mogli godnie żyć – zakończył starosta.
Jeszcze tylko przedstawiciel wałbrzyskich gwarków życzył wszystkim zdrowia, pracy oraz godnej płacy i uroczystość się zakończyła.

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group