Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 4132
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Łowcy. B na Babskim Wieczorze Kabaretowym w bibliotece

Wtorek, 7 marca 2017, 6:49
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Łowcy. B na Babskim Wieczorze Kabaretowym w bibliotece
Fot. UM Boguszów–Gorce
Babski Wieczór Kabaretowy na stałe wpisał się w tradycje boguszowskich obchodów Dnia Kobiet.

I tak, już od kilku lat, na scenie MBP-CK gościmy znane i lubiane gwiazdy i to nie tylko sceny muzycznej, ale i kabaretowej. W tym roku w Centrum Kultury wystąpił kabaret Łowcy. B.

Łowcy. B to kabaret działający na profesjonalnej scenie od 12 lat. Aktualnie kabaret występuje w składzie: Bartosz Gajda, Bartosz Góra, Maciej Szczęch, Sławomir Szczęch. Swoją działalność rozpoczął z przytupem wygrywając w ciągu pierwszych dwóch lat niemal wszystkie liczące się festiwale. 1. nagroda na Pace, Grand Prix Mulatki, Grand Prix na Wyjściu z Cienia oraz Grand Prix Przewałki. Oprócz tego Łowcy. B wygrali festiwal kabaretu w Zielonej Górze i zdobyli kilka koryt na rybnickim Ryjku.

Spektakl Łowców to nie jest zwyczajny występ. To wybuchowa mieszanka spontaniczności i dużej ilości improwizacji. Wszystko to w oparach absurdu, którego nie powstydziłby się Monty Python. I tak o pełnym profesjonalizmie Łowców. B mogli się przekonać licznie zgromadzeni goście, zarówno panie jak i panowie, którzy przybyli na znakomity występ kabaretu, który swoimi niesamowitymi skeczami rozbawiał publiczność do łez.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group