Wtorek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 1689
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Magiczny świat kina i tajemnicze niespodzianki

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 18 lipca 2012, 6:28
Aktualizacja: Środa, 14 października 2020, 17:40
Autor: opr.red.
Fot. użyczone
W dniu 17 lipca w Cinema City ruszyły dwie letnie akcje pełne nagród.

Loteria „Magiczna Koperta" to świetna zabawa dla wszystkich widzów Cinema City oraz szansa na zdobycie samochodu Lancia Ypsilon i tysięcy innych niespodzianek. Na kinomaniaków głodnych nagród czeka również „Magiczna promocja SMS" a w niej popcorn, bilety i kinowe niespodzianki. Akcja trwa do końca sierpnia 2012 roku.

W ramach wakacyjnej loterii w Cinema City widzowie otrzymają – do każdego zakupionego biletu na film –
„Magiczną Kopertę", skrywającą niecodzienne nagrody pod tajemniczą zdrapką. Wystarczy kupić bilet i „wyczarować” nagrody. Wśród nich eleganckie i komfortowe samochody Lancia Ypsilon, kolorowe skutery ZIPP czy telewizory TLC LED 32.

Każdy kupon otrzymywany przez widzów w ramach loterii daje aż dwie szanse na wygraną! Oprócz zdrapki Cinema City przygotowało dla swoich widzów również „Magiczną promocję SMS", w której można powalczyć o dodatkowe nagrody. Wystarczy przesłać – na numer 81020 – prawidłową odpowiedź na pytanie umieszczone na kuponie wraz z unikalnym kodem z koperty. Koszt SMSa 0,12 pln brutto.

Loteria „Magiczna Koperta” i „Magiczna promocja SMS” w Cinema City ruszyły 17 lipca i potrwają do końca sierpnia 2012 roku. Każda wizyta w kinie to szansa na kolejne wygrane

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group