Piątek, 23 kwietnia
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Czytających: 2322
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Maleńczuk zaśpiewał w Hotelu Maria

Wtorek, 15 lutego 2011, 7:36
Aktualizacja: Piątek, 18 lutego 2011, 21:12
Autor: Sven
Wałbrzych: Maleńczuk zaśpiewał w Hotelu Maria
Fot. Sławomir Pawlik
Niedzielny koncert Macieja Maleńczuka w Hotelu Maria potwierdził, że artysta jest w znakomitej formie. Z humorem zaprawionym autoironią zapowiadał i wykonywał kolejne przeboje.

Salę po brzegi wypełniła publiczność, pamiętająca Maleńczuka sprzed dwudziestu pięciu lat, ale także osoby, dla których tamta twórczość to absolutna prehistoria.

Artyście towarzyszył zespół Psychodancing w składzie: Maciej Muraszko - perkusja, Andrzej Laskowski - gitara basowa, Kuba Frydrych – gitara i Grzegorz Stasiuk - instrumenty klawiszowe. Każdy z nich miał w niedzielę swoje „pięć minut”, gdy w trakcie „Dawnej dziewczyny” Maciej Maleńczuk zszedł ze sceny. Rozbrzmiały wtedy, trwające kilkanaście minut, solowe popisy muzyków, wzbudzające owacje widowni.

Usłyszeliśmy między innymi: „Praca na saksach”, „Nie mogę ci wiele dać”, „Kwas”, „Kronika podróży-czyli ciuchcią w nieznane”, „Cicha woda”, „Nigdy więcej”, „Barman”, „Dawna dziewczyno”, „Wakacje z blondynką”, „Tango libido”, „Jestem sam”, „Bo to się zwykle tak zaczyna”.

W marcu w Marii zagra Dżem, o czym przypominamy już teraz fanom tego zespołu.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group