Czwartek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 2226
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Marszałek – kandydat w Książu

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 11 marca 2010, 19:57
Aktualizacja: Piątek, 12 marca 2010, 7:17
Autor: szela
Fot. szela
Jak po ogień wpadł do Wałbrzycha Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski. Problemy z transportem sprawiły, że wizyta została mocno okrojona. Marszałek pojawił się tylko w zamku Książ, gdzie spotkał się z działaczami i sympatykami Platformy Obywatelskiej.

Obecny cel peregrynacji marszałka, to przekonanie do swojej osoby członków własnej partii. Bronisław Komorowski jest rywalem Radosława Sikorskiego w wyścigu do kandydowania o fotel prezydenta RP. Kierownictwo partii postanowiło wyłonić kandydata w drodze prawyborów. Kto zyska większe poparcie swojego ugrupowania, będzie mógł rozpocząć kampanię wyborczą.

Marszałek z całych sił przekonywał, że obecnie prowadzona kampania w żadnym razie nie będzie zmierzać do zdyskredytowania konkurenta. Natomiast, gdy już zapadnie decyzja, kto został kandydatem, ten kto odpadł absolutnie będzie popierał wybrańca całej partii.

Rzeczywiście, Bronisław Komorowski poprzestał na zachwalaniu własnych zalet, aczkolwiek trzeba przyznać, że są one niemałe. Podkreślał przy tym jednak swoją stałość w uczuciach do jednego ugrupowania, dając do zrozumienia, że kontrkandydat tej akurat cechy nie posiada.

Zwolennicy marszałka wyrazili swoje poparcie nie tylko słownymi deklaracjami, ale także okazałym koszem pięknych róż. Po krótkiej konferencji prasowej, Bronisław Komorowski udał się w dalszą podróż, tym razem do Wrocławia.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group