Wtorek, 24 listopada
Imieniny: Flory, Jana, Emmy
Czytających: 1977
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Metamorfozy w Galerii Victoria

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 4 marca 2013, 10:10
Aktualizacja: Wtorek, 5 marca 2013, 7:45
Autor: red.
Fot. red.
One Odmienione to akcja, która w ten weekend– od 1 do 3 marca odbyła się w wałbrzyskiej Galerii Victoria. Był to szereg atrakcji, które zostały przygotowane dla kobiet, rozmów, występów etc. Jednak najważniejszym elementem tego wydarzenia były cztery metamorfozy, które dokonały się w wyglądzie wałbrzyszanek wybranych w czasie trwającego już od dawna konkursu.

Małgorzata Bazylewicz, Katarzyna Balcerzak, Ewa Strzelczyk oraz Małgorzata Cis- to kobiety, których przemiany mieli okazję obserwować ich bliscy, przyjaciele, a także każdy, kto odwiedził w ten weekend galerię. Ich zdjęcia z porównaniem, jak wyglądały przed i po metamorfozie można było oglądać przez cały czas trwania akcji, a w niedzielę, od godziny 17 wszyscy chętni głosowali na panią, której zmiana robiła największe wrażenie. Kobieta, która zdobyła najwięcej głosów otrzymała statuetkę „Victorii Piękna”.

One Odmienione to również występy dzieci- pokaz mody przedszkolaków z Przedszkola Językowego. Przebojowe maluchy wystąpiły w ubraniach ze sklepu Smyk. Ponadto, na scenie zaprezentowała się początkująca wokalistka, Ania Rudewicz- wykonała kilka utworów anglojęzycznych, a w następnej odsłonie zaśpiewała piosenki Edith Piaf.

W czasie wydarzenia można było także wysłuchać, co do powiedzenia mieli specjaliści, którzy dokonali metamorfoz- opowiadali oni o zmianach, jakich dokonali w wyglądzie laureatek konkursu One Odmienione, ale też o tym, co te przemiany poczyniły w ich umysłach.

Akcja miała na celu zachęcenie wałbrzyszanek do działania i zatroszczenia się o siebie oraz pokazanie, jak łatwo jest zmienić całe swoje życie.

Małgorzata Bazylewicz zdobyła najwięcej głosów publiczności i statuetkę „Victorii Piękna", którą wręczył jej dyrektor Galerii Victoria.

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group