Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 3209
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Miał ulubione sklepy

Środa, 20 października 2021, 6:41
Autor: red
Wałbrzych: Miał ulubione sklepy
Fot. KMP Wałbrzych
31–letniego wałbrzyszanina zatrzymali w poprzedni czwartek policjanci z Komisariatu Policji II w Wałbrzychu. Mężczyzna odpowie przed sądem za popełnienie szeregu kradzieży, których dokonał w ostatnich tygodniach w różnych sklepach na terenie jednego z wałbrzyskich centrów handlowych, gdzie starty łącznie oszacowane zostały na kwotę ponad 8 tysięcy złotych.

Do zatrzymania 31-latka doszło przy ul. 1 Maja w Wałbrzychu. Policjanci zespołu operacyjno-rozpoznawczego drugiego komisariatu ustalili, że w ostatnich miesiącach mężczyzna ośmiokrotnie, wykorzystując nieuwagę pracowników, wykradł ze sklepów kurtki, spodnie, bluzy, buty, a także perfumy. Ponadto policjanci znaleźli przy mężczyźnie narkotyki w postaci marihuany. W toku wykonanych dalszych czynności procesowych funkcjonariusze kryminalni wałbrzyskiej komendy udowodnili podejrzanemu, że 10 października z jednej z hurtowni przy ul. Topolowej w Wałbrzychu wyniósł kolejne cztery kurtki oraz komplety dresów o łącznej wartości ponad 1600 złotych.

Policjanci drugiego komisariatu odzyskali część skradzionego mienia o wartości ponad tysiąca złotych. Sprawca przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia. 31-latek stanie teraz przed sądem. Za kradzieże oraz posiadanie narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
8%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
17%
Smuci
0
0%
Złości
9
75%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group