Środa, 25 listopada
Imieniny: Katarzyny, Erazma
Czytających: 2871
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Michał Górski odwiedził Bolton Wanderers dzięki Football Academy

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 11 kwietnia 2013, 12:35
Aktualizacja: 12:35
Autor: PAW
Fot. użyczone
W dniach 1–8 kwietnia odbył się pierwszy historyczny wyjazd grupy Football Academy na Wyspy Brytyjskie. Uczestniczył w nim Michał Górski, zawodnik Football Academy Wałbrzych, który dzięki postępom jakie poczynił w FA mógł razem z grupą FA Szczecin trenować na obiektach angielskiego Boltonu.

Cała wyprawa, jak zwykle w Football Academy, stała pod znakiem piłki nożnej i wszystkiego co piłkarskie. Stąd oprócz dużej liczby treningów, podopieczni FA mieli okazję rozegrać trzy mecze sparingowe z angielskimi drużynami oraz zwiedzić wszystkie najważniejsze footballowe stadiony w tej części Europy, w tym Manchesteru United, Manchesteru City, Liverpoolu oraz Boltonu.

W wyjeździe uczestniczyli zawodnicy FA Szczecin, którzy dzięki determinacji rodziców i menadżerów zdołali zebrać 16 bardzo utalentowanych chłopców i wyjechać na Wyspy. Oprócz Michała z Wałbrzycha w campie uczestniczył także Szymon z oddziału z Piły.

Pierwsze wrażenia Michała po powrocie do Wałbrzycha? Stwierdził, że jeszcze bardziej pokochał piłkę nożną i zapowiedział, że z wielką chęcią pojechał by jeszcze raz. Tym razem jednak wspólnie z kolegami z Wałbrzycha.
- Wyjazdy takie jak ten będą odbywały się coraz częściej. Kolejny z podobnych odbędzie się już na jesień, ale tym razem na Wyspy udadzą się menadżerowie kilku ośrodków (w tym FA Wałbrzych) w celu odbycia stażów trenerskich i menadżerskich. Istnieje także duża szansa, że wspólnie z nami zabierzemy kilku najbardziej utalentowanych zawodników, tak aby trenerzy Boltonu mogli zweryfikować ich umiejętności - zakończył Paweł Piechocki.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group