Poniedziałek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 3152
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Miejska przychodnia w Świebodzicach ma najwięcej poradni

Piątek, 28 września 2012, 6:30
Autor: opr.red.
Świebodzice: Miejska przychodnia w Świebodzicach ma najwięcej poradni
Fot. użyczone
Miejski Ośrodek Zdrowia, samorządowa przychodnia w Świebodzicach, dzięki udanym negocjacjom z NFZ wywalczył utrzymanie przychodni diabetologicznej.

Mimo wcześniejszej niepewności dyrektor placówki Adrian Szewczyk potwierdził - pacjenci ze schorzeniami cukrzycowymi od września nadal mogą korzystać z poradni. Dodatkowa dobra wiadomość jest jeszcze taka, że do dyspozycji pacjentów w tej przychodni będzie dwóch - a nie jak dotychczas jeden - specjalistów.

- Od września w naszej jednostce nie ma standardowej poradni pulmonologicznej. Jednak i dla pacjentów ze schorzeniami układu oddechowego mamy dobre wieści. Dr Barbara Frankowska, lekarz pulmonolog współpracujący z miejską przychodnią od lat, lekarka, która zaskarbiła sobie zaufanie i sympatię wielu pacjentów, wychodząc naprzeciw ich potrzebom postanowiła nadal przyjmować w naszej jednostce. Dlatego pacjenci zadeklarowani w SP ZOZ Miejskim Ośrodku Zdrowia w Świebodzicach będą mogli nadal rozwiązywać swoje problemy z układem oddechowym w naszej przychodni w ramach poradni POZ - tzw. ogólnej - tłumaczy dyrektor Szewczyk.

MOZ przy Alejach Lipowych to przychodnia z największą liczbą poradni specjalistycznych w mieście. Oferuje dostęp do następujących poradni: kardiologiczna, neurologiczna, psychiatryczna, okulistyczna, laryngologiczna, urologiczna, logopedyczna, dermatologiczna, ortopedyczna, chirurgiczna, diabetologiczna, oraz ginekologiczno-położnicza.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group