Niedziela, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 4460
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Mikołaj odwiedził Stary Zdrój

Wtorek, 13 grudnia 2022, 9:36
Aktualizacja: 11:57
Autor: red
Wałbrzych: Mikołaj odwiedził Stary Zdrój
Fot. użyczone
W tym roku Mikołaj nie zapomniał o dzieciach z dzielnicy Stary Zdrój i Nowe Miasto. Paczki trafiły do ponad 170 milusińskich. Upominki przygotowano dzięki zaangażowaniu radnego Anatola Szpur, a także instytucji i zaprzyjaźnionych darczyńców. Warto wspomnieć, że akcja obdarowywania najmłodszych mieszkańców ma już blisko 14 lat.

W siedzibie Rady Wspólnoty Samorządowej "Stary Zdrój" odbyły się tradycyjne grudniowe Mikołajki, czyli wręczenie paczek. Jak co roku w pomoc w dotarciu do najbardziej oczekujących na paczkę dzieci zaangażowali się dyrekcja i pedagodzy z Zespołów Szkolno-Przedszkolnych nr 3 i 4 w dzielnicy Stary Zdrój oraz Szkoły Podstawowej numer 23 w dzielnicy Nowe Miasto. Głównym organizatorem akcji był radny Rady Miejskiej Anatol Szpur, a pomogli Prezydent dr Roman Szełemej, senator Agnieszka Kołacz-Leszczyńska, kierowca wyścigowy Bartłomiej Madziara z teamu Madziara Motorsport oraz Rada Wspólnoty Samorządowej "Stary Zdrój". W tym roku udało się przygotować ponad 170 paczek. Odwiedzających "Mikołaja" w dzielnicy Stary Zdrój było tak dużo, że nie mogli wszyscy zmieścić się w świetlicy RWS Stary Zdrój. Zebranych gości przywitał Prezydent Miasta Wałbrzycha dr Roman Szełemej, dziękując za przygotowanie akcji. Włodarz złożył też wszystkim zgromadzonym życzenia.

- Bardzo cieszę się, że wspólnie udaje nam się co roku zorganizować upominki dla najmłodszych mieszkańców. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomogli w organizacji przedsięwzięcia - podsumowuje radny Anatol Szpur, główny organizator corocznej akcji. - Składam wszystkim życzenia wspaniałych i spokojnych świąt! - dodaje.

Twoja reakcja na artykuł?

4
57%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
43%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group