Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 3804
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Czarny Bór: Mistrz lepszy od lidera

Poniedziałek, 14 stycznia 2013, 15:43
Aktualizacja: 15:45
Autor: PAW
Czarny Bór: Mistrz lepszy od lidera
Fot. PAW
W meczu 4. kolejki Czarnoborskiej Ligi Halowej w piłce nożnej doszło do starcia ubiegłorocznego mistrza – drużyny Quinu z dotychczasowym liderem Iskrą Witków. Lepsi okazali się mistrzowie.

Wyniki:

Joker I Jaczków – Fair Play 7:4 (Łatka – 5, Radek i Kamil Pielech – Mastej – 3, Konrad Niemiec)

Młodzi zawodnicy Fair Play postawili się ekipie Jokera I, ale doświadczenie graczy z Jaczkowa w ostatecznym rozrachunku wzięło górę. W ekipie Fair Play wyróżnił się Mastej – autor 3 goli, a w drużynie Jokera pięć goli zdobytych przez Radosława Łatkę pozwoliło mu awansować na fotel wicelidera w klasyfikacji strzelców.

Szczyt Women Boguszów-Gorce – Joker II Jaczków 0:10 (Kulik – 4, Wojciechowski i Koźlak po 3)

Zgodnie z oczekiwaniami, ten mecz miał jednostronny przebieg. Gracze Jokera oszczędzali dziewczęta ze Szczytu, ale i tak zaaplikowali im 10 goli. Co ciekawe, gole w tym spotkaniu zdobywało tylko trzech piłkarzy.

Górnik Gorce Orły Mariana – alejazz.pl 0:2 (Jandziński i Borowiak)

Kolejny niezły występ Orłów Mariana, ale znów bez zdobyczy punktowej. Gorce bardzo mocno walczyły z alejazz.pl. Mecz był prowadzony w szybkim tempie, nie brakowało interwencji bramkarzy i ciekawych akcji. Jazz w tym sezonie nie strzela zbyt dużo goli, ale też bardzo mało traci.

AKS Barbara Kuźnice – Tom Car Kamienna Góra 6:8 (Zieliński – 2, Cieszkowski - 2, Ciszak i Lipiński – Misan – 5, Masiel – 3)

Najlepszy w tej serii mecz, który od początku do końca trzymał w napięciu. 14 goli, które wpadły w tym spotkaniu rozgrzały publiczność. Zaczęło się dość niespodziewanie od prowadzenia 3-1 Kuźnic. Pierwsze skrzypce grał Adrian Zieliński. Młody zawodnik (na co dzień Górnik Wałbrzych) prezentował się świetnie, ale w Tom Carze grają doświadczeni piłkarze i to oni wzięli sprawy w swoje ręce i rozstrzelali Kuźnice. Misan i Masiel raz po raz dziurawili siatkę rywala. Gdy było 7-3 dla Tom Caru wydawało się, że jest po meczu. Wtedy jednak kilka prostych błędów kamiennogórzan, trzy szybko zdobyte gole przez AKS i zrobiło się tylko 7-6. Ostatnie słowo należało jednak do Misana, który potężną bombą pod poprzeczkę ustalił wynik meczu. Po meczu jeden z graczy z Kamiennej Góry – Radosław Duda - został odwieziony do wałbrzyskiego szpitala, bowiem doznał urazy kręgosłupa.

Quin – Iskra Witków 5:2 (Szczepkowski – 2, Matusik, Wawrzyniak i Pływaczyk – Bartosz Ogrodnik i Stąpor)

Quin w tym meczu udowodnił, że poważnie myśli o obronie mistrzowskiego tytułu. Wprawdzie Iskra starała się ambitnie walczyć, ale wyższość Quinu nie podlegała dyskusji. Do tego gracze Iskry zostali dwukrotnie ukarani żółtymi kartkami – Stawiarski za wybicie piłki po gwizdku sędziego oraz kara zespołowa dla Iskry za błąd przy zmianie i grę o jednego zawodnika więcej.

Fit Zone Kamienna Góra – Górnik Gorce (juniorzy) 10:1 (Łukasz Kraszewski – 5, Wąchała - 2, Rosłan, Musiał, Kulpa – Kulesza )

Trening strzelecki urządzili sobie gracze Fit Zone. Skutecznością w tym sezonie imponuje Łukasz Kraszewski, który zdobywa gole jak na zawołanie. Juniorzy Gorc nie mieli w tym meczu nic do powiedzenia. Jedynym pozytywem jest kolejny gol Kuleszy, który znajduje się w czołówce strzelców.

Tabela:

1. Joker II Jaczków 10 23:3
2. Fit Zone Kamienna Góra 10 24:6
3. Tom Car Kamienna Góra 10 21:7
4. Quin Wałbrzych 10 16:5
5. Iskra Witków 9 24:9
6. Ale Jazz 9 10:5
7. Joker I Jaczków 9 19:17
8. Górnik Gorce Orły Mariana 1 5:11
9. AKS Barbara Kuźnice 1 13:21
10. Fair Play 0 6:24
11. Górnik Gorce (juniorzy) 0 6:29
12. Szczyt Women Boguszów-Gorce 0 3:33

Klasyfikacja strzelców:

12 - Kraszewski (Fit Zone)
8 - Łatka (Joker I)
7 – Szczepkowski (Quin), Wojciechowski (Joker II)
6 – Koźlak (Joker II)
5 – Groń, Bartosz Ogrodnik (obaj Iskra), Kamil Pielech (Joker I), Kulesza (Gorce juniorzy), Masiel, Misan (obaj Tom Car), Kulik (Joker II)
4 –Krystian Ogrodnik (Iskra), Hadała (Tom Car), Adamowicz (Fit Zone)
3 –Krzysik (Joker II), Wieczorek (Tom Car), Dubarek, Stąpor (obaj Iskra), Smolec (alejazz.pl), Rafał Ciszak, Zieliński, Cieszkowski (wszyscy AKS), Mastej (Fair Play)
2 – Grobarczyk, Wawrzyniak, Waldemar Poręba (wszyscy Quin), Bieńkowski (Tom Car), Pilarczyk (Joker II), Krzysztof Poręba (AKS), Duroł (Iskra), Pryk, Archacki (Orły Mariana), Iwańczuk (Szczyt), Kulpa, Wąchała (obaj Fit Zone), Jandziński (alejazz.pl), Konrad Niemiec (Fair Play)
1 – Pyrdoł, Matusik, Pływaczyk (wszyscy Quin), Nowak, Musiał, Rosłan (wszyscy Fit Zone), Kryska, Lipiński (obaj AKS), Rubin (Szczyt), Stawiarski, Rudnicki (Iskra), Piwiński, Lubczyński, Borowiak, Foryś (wszyscy alejazz.pl), Kowalczyk (Gorce juniorzy), Ostasz (Orły Mariana), Aleksander Duda, Kuk (obaj Tom Car), Kasprzyk, Jasiurkowski, Radosław Pielech, Ladenberger, Ziętara (wszyscy Joker I), Dawid Niemiec (Fair Play), samobójcza (dla Joker I), samobójcza (dla Fit Zone), samobójcza (dla alejazz.pl)

Najlepszy bramkarz:

3 - Gradkowski (Joker II)
5 - Wysocki (Quin), Dobrowolski (alejazz.pl)
6 - Dominik Kurylas (Fit Zone)
7 – Cisowski/Powiertowski (Tom Car)
9 - Kielich (Iskra)
11 – Zygarlicki (Orły Mariana)
17 – Buczek (Joker I)
21 - Delinger (AKS)
24 – Mokrzycki (Fair Play)
29 - Guban (Górnik Gorce – juniorzy)
33 – Katarzyna Kurylas/Pawlos (SP Szczyt)

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group