Czwartek, 22 lutego
Imieniny: Marty, Magłorzaty, Piotra
Czytających: 5124
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Boguszów-Gorce: Mistrzostwa w showdown

Środa, 25 sierpnia 2021, 8:59
Aktualizacja: 9:00
Autor: JAZ
Boguszów-Gorce: Mistrzostwa w showdown
Fot. JAZ
Za nami II Deblowe Mistrzostwa Polski Osób Niewidomych i Słabowidzących w showdown.

Tak jak w roku ubiegłym zawody odbywały się w gościnnych murach Hotel Piotr w Boguszowie-Gorcach, gdzie swoje reprezentacje wystawiły Kluby z: Kłodzka, Lublina, Przemyśla, Słupska, Olsztyna, Bydgoszczy, Chorzowa, Wrocławia i Wałbrzycha. Do turnieju przystąpiło 20 par deblowych. Podczas czterodniowych zmagań rozegrano łącznie ponad 100 meczów.

Ostatecznie Deblowymi Mistrzami Polski w showdown zostali reprezentanci UKS Niewidomych Sprint Wrocław Monika Szwałek i Krystian Kisiel. Drugie miejsce wywalczyli zawodnicy KSN Łuczniczka Bydgoszcz Łukasz Skąpski i Łukasz Zdunkiewicz, trzecie miejsce zawodnicy Ikara Lublin Katarzyna Stenka i Szymon Budzyński. Tuż za podium na czwartym miejscu uplasowali się reprezentanci DoSAN Wałbrzych Weronika Wall i Adam Wołczyński, a Paulina Nowak i Agnieszka Wołczyńska zajęły 11. miejsce.

Turniej odbył się dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz PFRON a także sponsorom Pan Zdzisławowi Sommerfeld, ZPC Śnieżka S.A. oraz UM w Wałbrzychu.

Twoja reakcja na artykuł?

3
75%
Cieszy
1
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group