Czwartek, 18 kwietnia
Imieniny: Alicji, Bogusławy
Czytających: 6554
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Młodzieżowe talenty

Czwartek, 9 lutego 2023, 8:41
Aktualizacja: 8:44
Autor: PAW
REGION: Młodzieżowe talenty
Fot. użyczone
Dużo działo się w sali gimnastycznej ZSZiO w Kamiennej Górze. Akademia Piłkarska Futgol Czarny Bór zorganizowała dwa turnieje Wolav CUP 2023.

Pierwszego dnia zagrali zawodnicy z roczników 2010 i młodszych, natomiast drugiego piłkarze z 2012 roku i młodsi. W starszej grupie zwycięstwo odnieśli piłkarze Pogoni Pieszyce, natomiast w młodszej Miedź I Legnica. Drugą lokatę wywalczył Futgol Czarny Bór, natomiast w sobotę na 3. miejscu sklasyfikowano KAP Kamienna Góra. W turnieju piłkarzy z roczników 2010 i młodszych udział wzięło 8 zespołów: Fugol, KAP Kamienna Góra, AP Krzeszów, Orzeł Lubawka, Pogoń Pieszyce, Lotnik Jeżów Sudecki, Victoria Świebodzice i Koliber Uciechów.

Najlepszym zawodnikiem został Alex Szydłowski z Pogoni Pieszyce, a po koronę króla strzelców sięgnął Grzegorz Falikowski z Kolibra Uciechów. Najlepszą bramkarką imprezy wybrano Martę Wochnik z Pogoni.

W niedzielę Czarny Bór jako gospodarz wystawił dwie drużyny z powodu nieobecności Włókniarza Głuszyca. Pierwsze miejsce ze wszystkimi wygranymi spotkaniami zajęli piłkarze Miedzi I (w eliminacjach pokonali 1:0 na 10 sekund przez zakończeniem meczu Futgol, a w finale wygrali 2:1 (decydujący gol na 25 sekund przed końcowym gwizdkiem arbitra). Kolejne miejsca zajęli: Miedź II Legnica, Szkoła Piłki Nożnej „Dziewiątka”, Orzeł Lubawka, AP Futgol II Czarny Bór, KAP Kamienna Góra i AS Krzeszów. Alex Skowron z Futgola I został najlepszym zawodnikiem niedzielnej imprezy, a prym wśród bramkarzy wiódł Daniel Krynicki z Miedzi I Legnica. Filip Papiecz z Krzeszowa strzelił najwięcej bramek.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group