Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 4096
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Nadchodzi świąteczny weekend...

Piątek, 23 grudnia 2016, 17:16
Aktualizacja: 17:18
Autor: opr. PAW
Wałbrzych/REGION: Nadchodzi świąteczny weekend...
Fot. organizatorzy
Zbliżają się święta. Imprez kulturalnych i sportowych jest więc jak na lekarstwo. Mimo wszystko zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą.

24 grudnia (piątek):

22:30 - Żywe Betlejem, Głuszyca, na placu przy kościele pw. „Chrystusa Króla”. Głuszyca zaprasza do największego w Polsce żywego Betlejem.

25 grudnia (sobota):

21.00 - Party: Spisek 3 krUli, Stara Rzeźnia. Podobnie jak Kacper, Melchior i Baltazar odwiedzili stajenkę w Betlejem tak nasi królowie muzyki odwiedzą Starą Rzeźnie. Będziemy wspólnie głosić dobrą nowine i kolędować do upadłego! #krul SPISEK JEDNEGO, #krul KACPA oraz #krul RAD74NICE zagwarantują nam wspaniałe brzemienia przy którnych będziemy bansować do samego rana!

21.00 - Świąteczna straszna edycja: nocne zwiedzanie, Zamek Książ. W tym roku „Świąt nie będzie”, a przynajmniej takich przesłodzonych i błyszczących! Nasze święta w trakcie Nocnego Zwiedzania będą zaaranżowane przez Grincha i utrzymane w klimacie Burtona! Jako prezent otrzymacie od nas solidną dawkę strachu i pokażemy Wam raczej duże zęby, aniżeli kolorowe bombki.

26 grudnia (niedziela):

12:00 - VIII Zimowe Towarzyskie Zawody Koni Śląskich , Stado Ogierów Książ. Już po raz ósmy, tradycyjnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia odbędą się zawody zarówno dla początkujących jak i doświadczonych jeźdźców.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group