Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 3850
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Narkotyki i coś jeszcze

Czwartek, 30 kwietnia 2020, 6:37
Aktualizacja: Piątek, 1 maja 2020, 9:38
Autor: red
Wałbrzych: Narkotyki i coś jeszcze
Fot. KMP Wałbrzych
Czterech mężczyzn z narkotykami zatrzymali w ciągu ostatnich kilkudziesięciu godzin wałbrzyscy policjanci. Każdy z nich dodatkowo miał co innego na sumieniu.

18-letni wałbrzyszanin został zatrzymany w minioną niedzielę przez policjantów prewencji wałbrzyskiej komendy. Funkcjonariusze zauważyli jak wyrzuca on woreczek strunowy z nieznaną zawartością. Okazało się, że mężczyzna był w posiadaniu środków odurzających w postaci marihuany. W toku dalszych czynności procesowych policjanci drugiego komisariatu ustalili, że młody mieszkaniec naszego miasta jest podejrzany o rozbój na 26-letnim mieszkańcu Wałbrzycha i może trafić za kraty więzienia na 12 lat.

Natomiast we wtorek funkcjonariusze prewencji podczas patrolu dzielnicy Sobięcin - około godziny 12:45 - zatrzymali do kontroli drogowej jadącego ul. 1 maja kierującego. W trakcie czynności legitymowania okazał się, że w stosunku do 31-latka Starosta Powiatu Wałbrzyskiego wydał decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami, a sam mężczyzna posiada przy sobie narkotyki w postaci metamfetaminy. Za popełnione czyny wałbrzyszaninowi grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Tego samego dnia wieczorem w ręce funkcjonariuszy zespołu wywiadowczego Komisariatu Policji II w Wałbrzychu na ul. Słowackiego wpadł nietrzeźwy rowerzysta. Badanie wykazało w organizmie 36-letniego wałbrzyszanina ponad 2 promile alkoholu. Policjanci znaleźli przy mieszkańcu naszego miasta narkotyki w postaci amfetaminy. I w tym przypadku mężczyzna może trafić za kraty więzienia na 3 lata.

Ostatni z wałbrzyszan został zatrzymany przez innych policjantów drugiego komisariatu przed godziną 22:00 na ul. Szymanowskiego w Wałbrzychu. 26-letni mieszkaniec naszego miasta posiadał przy sobie narkotyki w postaci marihuany, a dodatkowo był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
25%
Smuci
1
25%
Złości
2
50%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group